wtorek, 3 lipca 2012

Lato u Smaklicka

W związku z tym, że jest lato i mało siedzicie przy komputerach i w internetach, postaram się wrzucać jak najbardziej praktyczne i przydatne rzeczy. W lipcu, sierpniu pojawi się więcej notek zagranicznych.
Smaklick zostanie nowym wyznacznikiem michelinowskich trendów i będę wam polecać miejsca warte uwagi. Zagramanicą będziemy uskuteczniać głównie turystykę kulinarną. Porady, polecenia, wskazówki i nakazy pogrupuję w czterech kategoriach.


via:artbuynow
Czerwona kropka - absolutny must see. Miejsce warte specjalnej podróży. Jeśli jesteś w pobliżu i tam nie zajrzałeś to złamałeś mi serce. Bo jak już coś polecam, to wiem co robię.


Żółta kropka- Zakochałam się w tym miejscu, ale jestem Smaklickiem i lubię dziwne i niekonwencjonalne miejsca. Wy nie musicie lubić.Niebieska kropka- Można zajść, bo wypada zobaczyć i zjeść, żeby później w szkole i zakładzie pracy się z nas nie śmiali.
Biała kropka- Przeżycie nie tyle smakowe, co okołokulinarne. Bo rozwijać trzeba nie tylko smakowość, ale też poczucie smaku :)A na wrzesień szykuje dla was dużą niespodziankę. Będzie mnóstwo słońca, owoców, nowych tekstów, zdjęć i prezentów ode mnie- dla Was.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz