czwartek, 15 listopada 2012

Restauracje za pół ceny

Już od dłuższego czasu szykowałam dla Was niespodziankę. Drażni mnie i irytuje słowo konkurs, bo kojarzy mi się z facebookowymi turniejami z cyklu wygraj płyn do naczyń, słoik dżemu, rękawicę kuchenną.

Muszę was zmartwić- to też konkurs. Tyle, że mam Wam do zaproponowania coś w rodzaju kreatywnej olimpiady. Olimpiady na słowa.


Co można tutaj wygrać?
Do wygrania jest... karta Open Card o wartości 250 zł, uprawniająca do zniżek w restauracjach w całej Polsce. 

Co trzeba zrobić?

1.    Polubić SmakLicka na Facebooku
2.    Polubić Open Card na Facebooku
3.    Proszę o napisanie krótkiej recenzji wybranego przez Was lokalu.

Krótkiej, czyli? 
W slangu redaktorskim jedna strona pliku Word, to 1800 znaków ze spacjami. Zostawiam Wam wolną rękę. To nie może być tekst krótszy niż 500 znaków- czyli kilka zdań, ale nie dłuższy niż 1800 znaków. Nie liczy się dla mnie ilość, ale kreatywność, merytoryczne podejście do tematu, sposób oceny restauracji.
Lokal, czyli? 
Dowolne miejsce w Polsce lub na świecie świadczące usługi gastronomiczne.

Open Card? A co to?
To karta rabatowa upoważniająca Cię do otrzymania zniżek w restauracjach w Polsce. W odróżnieniu od innych programów rabatowych, nie ma podziału na dania objęte zniżkami i dania normalne. Promocją objęte są wszystkie dania w menu głównym. Karta uprawnia do 50% zniżki na menu w wybranych restauracjach w Polsce. Szczegółowy opis tego jak działa karta, możecie znaleźć na ich stronie internetowej.

Jak wygrać?
Konkurs trwa od 15 do 29 listopada 2012 roku do 23:59. W piątek 30 listopada poznamy szczęśliwego zwycięzcę. Swoje teksty w formacie doc. proszę wysyłać na adres: smak@smaklick.com

Najciekawszą recenzję wybiorę wspólnie z ekipą Open Card.  Zwycięzca zostanie nagrodzony imienną kartą Open Card ważną przez cały rok od daty wydania. Jest o co powalczyć.
2 komentarze: